Witamy w pierwszym w Polsce Centrum Porad Prawnych On-Line
www.Prawowity.plPrzekazujemy do Państwa dyspozycji Pierwszy Polski Portal Elektronicznej Pomocy Prawnej. Istniejemy na rynku od 2008 roku. Znajdą Państwo u nas ponad 2000 różnego rodzaju pism prawnych: umowy, pozwy, wnioski. Ponadto, w dziale Porady i Opinie znajdą Państwo opracowane przez nas zagadnienia prawne, które mogą być dla Państwa pomocne.

Ciągły rozwój i chęć kompleksowej obsługi naszych klientów sprawiła, że postanowiliśmy podjąć współpracę także ze specjalistami z zakresu finansów i ubezpieczeń, którzy profesjonalnie doradzą w wyborze najkorzystniejszej dla Państwa oferty i pomogą przejść przez wszystkie formalności związane z udzieleniem kredytu, ubezpieczeniem oraz innego rodzaju usługami finansowymi.


Jednocześnie nasi specjaliści - prawnicy i doradcy z wieloletnim doświadczeniem - pozostają do Państwa dyspozycji, aby błyskawicznie i bez zbędnych formalności udzielić Państwu pełnej porady prawnej i pomóc z rozwiązaniu nurtujących Państwa wątpliwości.


Nasi specjaliści to osoby z dużym doświadczeniem i wiedzą z różnych dziedzin prawa, co pozwala na szeroką i kompleksową obsługę nie tylko osób prywatnych ale także firm i instytucji. Środowisko internetowe oraz specjalistyczne oprogramowanie pozwala na zminimalizowanie formalności oraz szybką i konkretną pomoc a jednocześnie indywidualne podejście do każdego problemu prawnego lub finansowego.
 
Zespołowi serwisu www.Prawowity.pl bliska jest idea świadczenia doradztwa prawnego w sposób najbardziej praktyczny i efektywny. Najważniejsza jest dla nas satysfakcja klienta i jego zadowolenie z przeprowadzenia profesjonalnego i skutecznego doradztwa w rozwiązywaniu problemów prawnych i finansowych. Do każdej powierzonej nam sprawy podchodzimy indywidualnie, analizując ją kompleksowo i z pełnym zaangażowaniem.

Dodatkowo uruchomiliśmy do Państwa dyspozycji Infolinię Prawną czynną 24h na dobę 7 dni w tygodniu. Pod numerem telefonu 703 803 123 nasi prawnicy udzielą Państwu pomocy w zakresie prawa.

 
Korzystanie z serwisu jest bezpłatne, jedynie dostęp do części serwisu z wzorami pism jak i porad prawnych odbywa się za pośrednictwem mikropłatności via SMS lub przelew. Tego rodzaju rozliczenia z Klientami, pozwalają na bezpieczne i przejrzyste przeprowadzanie transakcji. Obsługuje nas lider na polskim rynku w tej dziedzinie firma PayU.Partnerzy »

Instytut Allerhanda

Instytut Allerhanda

Więcej »

Prawnik w Mediacji

projekt poświęcony mediacji

Więcej »

Statystyka »

Użytkowników on-line:531

Zalogowanych użytkowników:0

Zarejestrowanych użytkowników:29

Udzielone porady:2448

Zamieszczone porady:177

Ilość wzorów pism:111

Ilość artykułów:1089