Cieszy nas fakt, że trafiliście do serwisu www.prawowity.pl.

W sekcji FAQ znajdziecie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i szereg wskazówek, które pomogą poruszać się po portalu. Chcemy, aby korzystanie z serwisu było przyjemne, a przede wszystkim efektywne. Jeśli masz ochotę podzielić się z nami uwagami na temat prawowity.pl lub zadać pytanie dotyczące funkcjonowania serwisu skontaktuj się z nami mailowo, telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego dostępnego tutaj.


« wróć

W jaki sposób zamówić poradę prawną?

20.06.2012, Admin

W celu zadania pytania należy wypełnić odpowiedni formularz kontaktowy znajdujący się w górnej części serwisu (klikając w banner znajdujący się w górnej części serwisu i wybierając odpowiednie zagadnienie)  oraz podać podstawowe dane kontaktowe oraz adres e-mail, konieczny do przesłania Państwu odpowiedzi. Udostępniliśmy Państwu także możliwość dodania plików lub dokumentów koniecznych do zapoznania się z Państwa sprawą.

Po wykonaniu tej czynności nasi specjaliści otrzymają wiadomość zawierającą opis problemu prawnego przygotowany przez Ciebie i w wiadomości zwrotnej prześlą wycenę przygotowania porady lub pisma po zapoznaniu się z Państwa problemem oraz informacje o tym, na kiedy dane zlecenie może być przygotowane.

W mailu potwierdzającym złożenie zapytania otrzymacie od nas dostęp do indywidualnego panelu zawierającego historię problemu, informacje o tym który specjalista odpowiada za jego realizację oraz cenę. 

Dostęp do panelu mają tylko Państwo oraz nasi specjaliści, którzy zajmują się Państwa problemem i za jego pośrednictwem odbywać się będzie komunikacja pomiędzy nami. Panel służy też zadawaniu dodatkowych pytań oraz konsultacjom z prawnikiem.

Zadanie pytania do niczego Cię nie zobowiązuje! Po informacji zwrotnej sami Państwo decydują czy skorzystają z naszych usług.


Partnerzy »

Instytut Allerhanda

Instytut Allerhanda

Więcej »

Prawnik w Mediacji

projekt poświęcony mediacji

Więcej »

Statystyka »

Użytkowników on-line:813

Zalogowanych użytkowników:0

Zarejestrowanych użytkowników:16

Udzielone porady:2448

Zamieszczone porady:177

Ilość wzorów pism:111

Ilość artykułów:1076