Cieszy nas fakt, że trafiliście do serwisu www.prawowity.pl.

W sekcji FAQ znajdziecie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i szereg wskazówek, które pomogą poruszać się po portalu. Chcemy, aby korzystanie z serwisu było przyjemne, a przede wszystkim efektywne. Jeśli masz ochotę podzielić się z nami uwagami na temat prawowity.pl lub zadać pytanie dotyczące funkcjonowania serwisu skontaktuj się z nami mailowo, telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego dostępnego tutaj.


« wróć

Ile kosztuje dostęp do serwisu?

22.05.2012,

Dostęp do naszego serwisu Porad Prawnych On-Online www.Prawowity.pl jest otwarty dla wszystkich użytkowników. Bez żadnych ograniczeń można korzystać z niektórych działów. Płatne są jedynie autorskie treści zamieszczane w serwisie takie jak:

  • porady prawne
  • wzory pism
  • opinie prawne

który każdorazowo jest wyceniane indywidualnie a informacja o kosztach uzyskania dostępu do treści oraz możliwościach korzystania z niej zamieszczona jest w serwisie każdorazowo przy linku odsyłającym do artykułu.

Oczywiście  każda porada, opinia lub wzór pisma opisany jest w jak najdokładniejszy sposób, aby zapewnić Państwu możliwość sprawdzenia, czy dana treść jest dla Państwa ciekawa i czy znajdziecie odpowiedzi na nurtujące Was pytania z zakresu prawa.


Partnerzy »

Instytut Allerhanda

Instytut Allerhanda

Więcej »

Prawnik w Mediacji

projekt poświęcony mediacji

Więcej »

Statystyka »

Użytkowników on-line:437

Zalogowanych użytkowników:0

Zarejestrowanych użytkowników:16

Udzielone porady:2448

Zamieszczone porady:177

Ilość wzorów pism:111

Ilość artykułów:1076