Nasz serwis proponuje współpracę doświadczonym prawnikom oraz możliwość rozwoju i odbycia stażu młodym adeptom zawodu.

 

Jeśli interesuje Cie bezpłatny, 3-miesięczny staż z możliwością stałego zatrudnienia w naszym serwisie i jesteś:

 

i chcesz poznać tajniki pracy w serwisie www.Prawowity.pl prosimy o przesłanie CV oraz Listu Motywacyjnego na adres: biuro@marklaw.pl z dopiskiem STAŻ - PRAWOWITY.PL.

 

W ramach stażu oferujemy możliwość współtworzenia serwisu (treść merytoryczna, porady prawne) pod okiem doświadczonego opiekuna stażu. Po zakończonej współpracy otrzymujecie od nas portfolio a przygotowanymi przez Państwa materiałami, pisemną opinię opiekuna oraz zaświadczenie o odbyciu stażu. 

STAŁA WSPÓŁPRACA

Poszukujemy także stałych współpracowników chcących podzielić się z naszymi Odbiorcami swoja wiedzą prawniczą i doświadczeniem. Jeśli są Państwo zainteresowani ścisłą współpracą z naszym serwisem w charakterze SPECJALISTY prosimy o kontakt mailowy (biuro@marklaw.pl) i przesłanie swojego CV. Zaznaczamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.


Portal kierowany jest nie tylko do osób szukających szybkich i profesjonalnych porad prawnych ale także do środowiska prawniczego.

Jeśli są Państwo zainteresowani publikacją swoich, autorskich tekstów na naszych łamach prosimy o kontakt na adres e-mail biuro@marklaw.pl i przysłanie skrótów lub tekstów, na publikacji których Państwu zależy. 

Gwarantujemy, że nie zostaną one wykorzystane w formie nieuzgodnionej wcześniej z Państwem oraz, że opublikowany tekst/artykuł/porada podpisane będą Państwa imieniem i nazwiskiem.

Dodatkowo nasz portal ma możliwość zamieszczania płatnych treści takich jak: książki, opracowania prawne i inne, tego typu prace, które po podpisaniu z Państwem umowy, mogą być dystrybuowane za pośrednictwem naszego portalu.

W tego typu kwestiach prosimy o kontakt bezpośredni z naszym biurem (biuro@marklaw.pl).

Partnerzy »

Instytut Allerhanda

Instytut Allerhanda

Więcej »

Prawnik w Mediacji

projekt poświęcony mediacji

Więcej »

Statystyka »

Użytkowników on-line:535

Zalogowanych użytkowników:0

Zarejestrowanych użytkowników:29

Udzielone porady:2448

Zamieszczone porady:177

Ilość wzorów pism:111

Ilość artykułów:1089