CENNIK www.Prawowity.pl

 

 

Bardzo trudno jest nam przedstawić Państwu sztywne estymacje kosztów porad prawnych udzielanych przez naszych Specjalistów, ponieważ - z czego zapewne zdają sobie Państwo sprawę - usługi tego typu wymagają indywidualnego podejścia do każdego zagadnienia.

Poniżej przedstawiamy Państwu natomiast informacje na temat kosztów usług i możliwości, z których można skorzystać za pośrednictwem serwisu.

 

 

INFOLINIA PRAWNA

Zapraszamy do korzystania telefonicznych porad prawnych udzielanych przez profesjonalnych prawników. Skorzystać z nich można dzwoniąc pod numer 703 803 123. Koszt jednej minuty połączenia wynosi 7,69 PLN/min brutto.

 

 

PORADY, OPINIE i WZORY PISM PRAWNYCH ZAMIESZCZONYCH W SERWISIE

Każdy w naszych Użytkowników poza możliwością korzystania z bezpłatnego kontentu zamieszczonego w serwisie może skorzystać także z płatnych artykułów i treści dostępnych jedynie po uiszczeniu stosownej opłaty. Wszystkie tego typy treści zostaną wyświetlone po wpisaniu w odpowiednie miejsce konkretnego kodu uzyskanego po wysłaniu SMS-a na stosowny numer lub płatności przelewem. Proponujemy dostęp czasowy do wszystkich treści płatnych lub jednorazowy - do konkretnego artykułu. 

Obsługuje nas w tym zakresie jeden z czołowych dostawców usług płatności - PAYU.pl, co gwarantuje bezproblemowe zawarcie transakcji.

 

 POZOSTAŁE USŁUGI

Wszystkie pozostałe usługi wyceniane są indywidualnie, po zapoznaniu się z dostarczonym nam przez Państwa opisem problemu prawnego. Specjalista, który zajmuje się Państwa problemem wyestymuje koszt usługi, który zostanie przesłany Państwu za pośrednictwem specjalnie uruchomionego kanału kontaktu, gdzie zapisywana jest jednocześnie pełna historia wymienianych uwag, pytań i porad. Po zaakceptowaniu i uiszczeniu należności Specjalista niezwłocznie przystępuje do przygotowania dla Państwa porady/opinii/pisma prawnego. Po otrzymaniu wyceny Klient może - w każdej chwili - prosić o wyjaśnienie wysokości kosztów usługi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Partnerzy »

Instytut Allerhanda

Instytut Allerhanda

Więcej »

Prawnik w Mediacji

projekt poświęcony mediacji

Więcej »

Statystyka »

Użytkowników on-line:499

Zalogowanych użytkowników:0

Zarejestrowanych użytkowników:29

Udzielone porady:2448

Zamieszczone porady:177

Ilość wzorów pism:111

Ilość artykułów:1089